21 02 2017

Spektakl z gwiazdami w Centrum Kultury

21.02.2017, godz.: 19:50
Spektakl z gwiazdami w Centrum Kultury

Grodziskie Centrum Kultury szykuje kolejny smakowity kąsek dla fanów sztuki scenicznej. 10 kwietnia w sali widowiskowej CK wystąpią między innymi Anna Mucha, Marek Pituch i Jakub Wons w komedii pt. „Letni dzień”.

Entuzjaści teatru w komediowej odsłonie obejrzą zatem adaptację sztuki Sławomira Mrożka. – Sztuka „Letni dzień” z ’83 roku to obraz współczesny, z pogłębionymi postaciami Uda (Marek Pituch), Nieuda (Jakub Wons) oraz Damy (Anna Mucha), gdzie każdy z bohaterów postanawia odebrać sobie życie. Czy rzeczywiście chcą tego dokonać, czy tylko wyzwać los na pojedynek? Podczas starcia mężczyzn pojawia się ona – Dama, z pozoru zagubiona, w istocie staje się dla niech ucieleśnieniem ideału kobiety. Kto wyjdzie zwycięsko z tego spotkania? Czy my kierujemy swoim losem, czy może los nami? A może wszystko jest tylko dziełem przypadku?

– Co by było gdyby Robin Williams, Steve Jobs i Amy Winehouse spotkali się gdzieś w kosmosie, po śmierci? Gdyby mieli szansę na rozmowę, która nigdy nie miała miejsca? Każdy na skraju istnienia, swoistego życia bez celu, co według Sławomira Mrożka, to “najgorsze, co może spotkać człowieka”.– tak do przyjścia na spektakl zachęcają organizatorzy. Zachęcamy także my.

Bilety w cenie 50 i 60 zł można rezerwować w kasach kina CK przy ul. Spółdzielczej 9 oraz pod numerem tel. 22 734 79 44

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.