reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

12 2023

Śmiertelny wypadek na krajowej „50”. Nie żyje 48-letni pieszy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŚmiertelny wypadek na krajowej „50”. Nie żyje 48-letni pieszy - Grodzisk News


Policjanci kolejny raz apelują o rozwagę po tym jak w sąsiednim powiecie żyrardowski, doszło do śmiertelnego wypadku. Na drodze krajowej nr 50 kierowca BMW potrącił pieszego. 48-latek, który zginął w tym zdarzeniu, poruszał się poza obszarem zabudowanym bez elementów odblaskowych.


Do tragedii doszło w miejscowości działki na drodze krajowej nr 50. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni kierowca BMW potrącił 48-letniego pieszego, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Kierujący autem był trzeźwy. Pieszy natomiast poruszał się poza obszarem zabudowanym bez elementów odblaskowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci podkreślają, że noszenie nawet najmniejszych elementów odblaskowy może naprawdę uratować zdrowie i życie. – Pieszy bez odblasków idący poboczem lub skrajem drogi, zwłaszcza przy niekorzystnych warunkach drogowych jest niewidoczny. Kierowca najczęściej nie ma wtedy szans, aby zatrzymać samochód i uniknąć wypadku – przypominają policjanci.

–To my sami w pierwszej kolejności jesteśmy odpowiedzialni za swoje bezpieczeństwo. Dlatego wychodząc po zmroku na drogę, pamiętajmy: odblaski ratują życie! Ich brak u pieszego w połączeniu z trudnymi warunkami drogowymi może doprowadzić do sytuacji wielkiego zagrożenia dla użytkowników drogi – apelują.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.