reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

01 2022

Skradziony towar chowała do dziecięcego wózka


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsSkradziony towar chowała do dziecięcego wózka - Grodzisk News


24-latka została zatrzymana za kradzież produktów ze sklepu. Kobieta wrzucała towar do wózka i próbowała opuścić sklep nie płacąc za nie.


Zgłoszenie policjanci otrzymali około godz. 13.00. Dotyczyło ono kradzieży, do której miało dojść w jednym ze sklepów w Błoniu. W sprawie została ujęta kobieta. – Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jak ustalili funkcjonariusze, pracownicy ujęli 24-latkę, gdy wyszła ze sklepu z artykułami przemysłowymi i spożywczymi nie uiszczając za nie opłaty. Skradziony towar chowała do wózka dziecięcego, w którym znajdowała się lalka ubrana w dziecięce ubranka – informuje Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nieuczciwa klientka trafiła w ręce policji, a skradziony towar z powrotem na sklepowe półki. O dalszym losie kobiety zdecyduje sąd. Za kradzież grozi jej kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.