27 09 2018

Są listy kandydatów w grodziskich wyborach samorządowych. Kto gdzie startuje?

27.09.2018, godz.: 09:56
Są listy kandydatów w grodziskich wyborach samorządowych. Kto gdzie startuje?
fot. GrodziskNews

Do wyborów samorządowych pozostały niespełna cztery tygodnie. Co i rusz pojawiają się więc informacje o kandydatach czy to na radnych, czy burmistrzów lub wójtów. Dziś przyglądamy się listom wyborczym w grodziskiej gminie.

Okręg nr 1
Grodzisk Mazowiecki ulice: 1 Maja, 11 Listopada, 3. Maja od nr 66 do nr 74 (parzyste) i od nr 53 do końca (nieparzyste), Akacjowa, Aleja Mokronoskich, Aleja Piłsudskiego, Andersa, Armii Polskiej, Bałtycka, Bankowa, Bartniaka, Batorego, Bema, Bliska, Bociania, Bojanka, Borówkowa, Bulwar Sobieskiego, Chałubińskiego, Chełmońskiego, Chlewińska, Chrobrego, Chrzanowska, Cicha, Cieszyńska, Cyraneczki, Czapli, Daleka, Dąbrówki, Dolna, Fabryczna, Fałata, Floriańska, Fredry, Garbarska, Gliniana, Głogowa, Gołębia, Graniczna, Grottgera, Grunwaldzka, Harcerska, Hynka, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kierlańczyków, Kilińskiego, Kłopot, Kmicica, Kołłątaja, Konspiracji, Korfantego, Kossaka, Kościelna, Kościuszki, Kowalska, Kraszewskiego, Kresowa, Krokusów, Krótka, Krupińskiego, Kwiatowa, Langiewicza, Lawendowa, Lelewela, Limanowskiego, Lipowa, Lutniana, Łączna, Maczka, Makowskiego, Malczewskiego, Malinowa, Mała, Mariańska, Matejki, Mieszka I, Mochnackiego, Mokra, Montwiłła, Morelowa, Mostowa, Na Grobli, Nadrzeczna, Narutowicza, Niecała, Nieduża, Niemcewicza, Niska, Nowa, Nowy Grodzisk, Obrońców Getta, Ogrodowa, Okrzei, Olszowa, Ordona, Orkana, Pańska, Parkowa, Pastelowa od nr 26 do końca (parzyste) i od nr 33 do końca (nieparzyste), Piękna, Pileckiego (17 Stycznia), Plac Jana Pawła II, Plac Króla Zygmunta Starego, Plac Wolności, Plantowa, Plater, Polna, Poniatowskiego, Porzeczkowa, Purpurowa od nr 26 do końca (parzyste) i od nr 29 do końca (nieparzyste), Pusta, Poziomkowa, Przemysłowa, Przeskok, Radońska, Rokiciańska, Rolna, Rozkoszna, Różana, Rumiankowa, Rybitwy, Rybna, Rzeczna, Sadowa, Sielska, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skarbka, Składowa, Skłodowskiej, Skrajna, Słonecznikowa, Słowackiego, Spadowa, Spiska, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Sprawna, Staszica, Stawowa, Stolarska, Storczykowa, Strażacka, Szarotki, Szeroka, Szpakowskiego, Szwedzka, Szwoleżerów, Śląska, Ślusarska, Średnia, Świeża, Teodory, Tokarzewskiego, Towarowa, Transportowa, Traugutta, Ułańska, Waryńskiego, Wesoła, Wierzbowa, Wiewiórki, Willowa, Wolniewicz, Wólczyńska, Wygodna, Wysockiego, Zachodnia, Zagaje, Zajęcza, Zakątek, Zaścianek, Zielona, Zielony Rynek, Ziemiańska, Zondka, Żeromskiego, Żulińskiego, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żydowska, Żyrardowska, Żytnia

Listy kandydatów:

KWW Ziemia Grodziska

1. BENEDYKCIŃSKI Grzegorz Józef
2. STANKIEWICZ Sylwester Szczepan
3. MORWIŃSKI Jan Jarosław
4. DZIEKAŃSKA Irmina
5. ŚLIWIŃSKA Wiesława Zofia
6. CUROŁ Katarzyna Jolanta
7. KAPUŚCIAK Aleksandra Maria
8. ŚWIDERSKI Dariusz Robert
9. NOWACKI Łukasz Mirosław

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. LEWANDOWSKI Łukasz
2. KOWALCZYK Krzysztof
3. PACHOLCZYK Adrian
4. ROMANOWSKA Wiesława Teresa
5. FOLWARSKA Maria Bożena
6. IGNATOWICZ-MAHLER Ewa Maria
7. KRAJEWSKA Magdalena Anna
8. BARCIKOWSKI Bogdan Andrzej

KW Stowarzyszenie Samorządowe „Grodziszczanie”

1. MERGNER Piotr
2. GRYŻEWSKI Andrzej Henryk
3. GUTKOWSKA Anna Danuta
4. MOŻEJKO Piotr Janusz
5. PYTLIŃSKA Alicja Elżbieta
6. SKOWROŃSKI Sylwester Józef
7. KOPEĆ Marzanna Agnieszka
8. BARANOWSKA Grażyna Anna

KW Stowarzyszenia Porozumienie Inicjatyw Społecznych

1. GĘBALSKA-BEREKETS Anna Maria
2. STRÓŻEWSKI Paweł Zbigniew
3. JABŁOŃSKI Dariusz Aleksander
4. PERZYNA Władysław
5. GOGÓŁ Danuta Krystyna

Okręg nr 2
Grodzisk Mazowiecki ulice: 3. Maja od nr 2 do nr 64 (parzyste) i od nr 1 do nr 51 (nieparzyste), Adwenta, Architektów, Arciszewskiego, Armii Krajowej, Asnyka, Ateńska, Augustowska, Baczyńskiego, Bairda, Bartnicza, Baśniowa, Białostocka, Bojasińskiego, Bołtucia, Braci Okuniów, , Brzozowa, Buczynowa, Cegielniana, Chełmińska, Chłapowskiego, Chłopickiego, Chodkiewicza, Chopina, Czarnieckiego, Czeremchowa, Czeska, Dąbrowskiego, Deotymy, Dębowa, Dwernickiego, Dworska, Dygasińskiego, Działkowa, Forsycji, Frycza Modrzewskiego, Geodetów, Gimnazjalna, Godebskiego, Górna, Grabowa, Grzybowa, Jaśminowa, Jelenia, Jesionowa, Jeżynowa, Jordanowicka, Kadowska, Kaliska, Kasprowicza, Kaszubska, Kielecka, Kijowska, Kleeberga, Klonowa, Knapskiego, Kochanowskiego, Kołysanki, Konopnickiej, Kopernika, Kosińskiego, Krasickiego, Krasińskiego, Krasnali, Kredytowa, Królewska, Krzywoustego, Książęca, Kurpiowska, Leszczynowa, Leśna, Licealna, Litewska, Lubelska, Lwowska, Łokietka, Łowcza, Łowicka, Mazurska, Mickiewicza, Milanowska, Miła, Mloska, Modrzewiowa, Moniuszki, Myśliwska, Na Laski, Nadarzyńska, Obrońców Pokoju, Okólna, Olsztyńska, Okrężna, Okulickiego, Orląt, Orzeszkowej, Osieckiej, Ossolińskiego, Owocowa, Paderewskiego, Paryska, Piaskowa, Piastów, Piaszczysta, Płocka, Podgórna, Popiela, Praska, Prądzyńskiego, Prosta, Przejazdowa, Przystankowa, Pułaskiego, Radiowa, Radomska, Reja, Rembeka, Reymonta, Robotnicza, Ruczaj, Rusałki, Rzemieślnicza, Siedlecka, Sienna, Sieradzka, Skargi, Skromna, Słoneczna, Sokola, Sowińskiego, Sułkowskiego, Suwalska, Syrokomli, Szczerkowskiego, Szczęsna, Szkolna, Świerkowa, Tarnowska, Teligi, Tkacka, Topolowa, Toruńska, Tylna, Umińskiego, Urbanistów, Warmińska, Warszawska, Wenecka, Westfala, Wiejska, Wielopolskiego, Wieluńska, Wiklinowa, Wileńska, Wioślarska, Włocławska, Wolframa, Wysoka, Wyspiańskiego, Zacisze, Zamoyskiego, Żółkiewskiego

Listy kandydatów:

KWW Ziemia Grodziska

1. CEGLIŃSKI Norbert Jacek
2. WRÓBLEWSKA Joanna Maria
3. OKUROWSKI Andrzej Edmund
4. DZIEKAŃSKI Robert Krzysztof
5. SUCHOŻEBRSKI Tomasz Piotr
6. JEZIERSKA Katarzyna Alicja
7. FLORCZAK Bogusława Elżbieta
8. ZŁOTKOWSKA Luiza
9. KRUPSKI Tomasz Jan

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. OKUROWSKI Janusz Leon
2. ALEKSANDROWICZ Teresa
3. MARJAK-KOCUR Kamila
4. ŻYŁA Krystyna Anna
5. SZELERSKI Zbigniew Ryszard
6. ZIARKOWSKI Mariusz
7. MARCZEWSKA Lidia

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

1. WINIARSKA-CZAJKOWSKA Maja Magdalena
2. KALINOWSKA Małgorzata Jolanta
3. CZARNECKI Mikołaj Marian
4. KAMIŃSKA Małgorzata
5. JĘDRYCHOWICZ Patryk Tomasz

KW Stowarzyszenie Samorządowe „Grodziszczanie”

1. GÓRSKA Ewa Małgorzata
2. STĘPIEŃ Ewa
3. SOSNOWSKI Karol Stanisław
4. TUSZYŃSKA Barbara Grażyna
5. BIAŁAS Tomasz

KW Stowarzyszenia Porozumienie Inicjatyw Społecznych

1. KACZOROWSKI Radosław Marcin
2. GOLIS Tomasz Mirosław
3. CETWIŃSKI Krzysztof Paweł
4. SAWICKA Wanda Zofia
5. KACZOROWSKA Maria Natalia
6. NIEDZIŃSKA Anna
7. MIERZEJEWSKI Marcin Krzysztof

Okręg nr 3
Adamowizna, Adamów, Chlebnia, Chrzanów Duży, Chrzanów Mały, Czarny Las, Izdebno Kościelne, Izdebno Nowe, Janinów, Kady, Kałęczyn, Kłudno Nowe, Kłudno Stare, Kłudzienko, Kozerki, Kozery Nowe, Kozery, Kraśnicza Wola, Książenice, Makówka, Marynin, Mościska, Natolin, Odrano-Wola, Opypy, Radonie, Szczęsne, Tłuste, Urszulin, Wężyk, Władków, Wólka Grodziska, Zabłotnia, Zapole, Żuków

Listy kandydatów:

KWW Ziemia Grodziska

1. GALIŃSKI Piotr Stanisław
2. JÓZEFOWICZ Jarosław
3. SOBOL Małgorzata Krystyna
4. KOLASA Stanisław
5. GAJOWNICZEK Mirosław Ekspedyt
6. PIENIĄŻEK-FIBICH Dorota
7. PIETRUCZUK Stanisław Franciszek
8. BUKOWSKA Ksenia Agnieszka
9. KAWAŁKO Justyna Małgorzata

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. WIŚNIEWSKA Joanna
2. REDEL Jarosław Jerzy
3. KAPES Grzegorz Jan
4. ALEKSANDROWICZ Katarzyna
5. ZAKRZEWSKI Stanisław
6. BIAŁAS Kazimierz
7. ZBYSZYŃSKA Urszula Anna

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

1. KOWALSKI Maciej Jakub
2. OKUROWSKI Bartłomiej Adam
3. POŚNIAK Agnieszka
4. STUDZIŃSKI Marek Krzysztof
5. AMBROZIAK Agata

KW Stowarzyszenie Samorządowe „Grodziszczanie”

1. JAŁGOS-DĘBSKA Grażyna Krystyna
2. PADUCH Ewa Teresa
3. KOPEĆ Maciej
4. PYTLARCZYK Jarosław Tomasz
5. ŁUCZKA-SĘKULSKA Agnieszka Tamara
6. POLAK Renata Danuta
7. MALISZEWSKI Daniel
8. UBYCH Fryderyk Marian
9. TUSZYŃSKA Barbara Irena

KW Stowarzyszenia Porozumienie Inicjatyw Społecznych

1. FOLWARSKI Tadeusz
2. KARASEK Aleksandra
3. MACKIEWICZ Eliza
4. KOZICKA Danuta Anna
5. GOGÓŁ Michał Robert

Co ciekawe, obecna ordynacja dopuszcza, aby samorządowcy startujący w wyścigu o fotel burmistrza widnieli także na listach wyborczych do rady gminy. Zanjdują się tam nazwiska dwóch kandydatów na burmistrza – Grzegorza Benedykcińskiego i Łukasza Lewandowskiego. Choć może być ich więcej, bowiem termin zgłaszania jeszcze nie upłynął.

W ten sposób poparcie, zgromadzone przez jednego bądź drugiego kandydata w głosowaniu na radnego, przejdzie na rzecz jego komitetu wyborczego, jeśli zostanie wybrany na burmistrza.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata