TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

05 2023

Remonty dróg w gminie Nadarzyn


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Remonty dróg w gminie Nadarzyn - Grodzisk News


Tej wiosny na terenie gminy Nadarzyn zostanie przeprowadzonych kilka remontów gminnych dróg. Obecnie prowadzone są prace na ul. Polnej w Nadarzynie.


Inwestycja jest realizowana w ramach jednego przetargu, który został podzielony na trzy zadania, ale który wygrała jedna firma P.P.U.H. EFEKT z Warszawy. Stołeczna firma zażyczyła sobie za to zadanie niespełna 2 mln zł. Co obejmują prace?

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Remont nawierzchni jezdni oraz remont chodnika z kostki betonowej ul. Kajetanowskiej i ul. Polnej o łącznej długości ok. 610 m (od skrzyżowania z ul. Krótką do skrzyżowania z ul. Pogodną) w Nadarzynie wraz z remontem miejsc parkingowych, remont 250-metrowego fragmentu ul. Luksusowej w Wolicy (od ul. Jastrzębskiej w Woli Krakowiańskiej) oraz remont dróg w Wolicy: ul. Gruntowej o długości 65 m (od skrzyżowania z ul. Długą wraz z remontem ogrodzenia i wycinką drzew) oraz ul. Złotego Kłosa o długości 150 m oraz drogi wewnętrznej (boczna od ul. Złotego Kłosa) o długości 145 m.

Obecnie trwają prace na ul. Polnej. – Trwa remont nawierzchni ulicy Polnej w centrum Nadarzyna oraz parkingów wokół Pastewnika. Prace powinny zostać zakończone do końca tego tygodnia – poinformował w mediach społecznościowych wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński.

Cała inwestycja powinna zostać zakończona najpóźniej w wakacje.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.