reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

01 2015

Ruszyli z budową mieszkań komunalnych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Ruszyli z budową mieszkań komunalnych - Grodzisk News


Rozpoczęły się prace przy budowie lokali komunalnych przy ul. Orlej w Podkowie Leśnej. Mieszkania powinny być gotowe 15 października tego roku.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O budowie domu komunalnego podkowiańska rada miejska zdecydowała dwa lata temu. Jednak mimo przygotowania dokumentacji projektowej oraz uzyskania pozwolenia na budowę, do tej pory nie udało się zrealizować tej inwestycji. Jednak teraz już nie ma odwrotu ? roboty ruszyły. ? Wykorzystując sprzyjające warunki pogodowe ruszyliśmy z budową budynku komunalnego przy ul. Orlej w Podkowie ? poinformował na swoim blogu burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński.

Jak będzie wyglądał? ? Projekt domu jest identyczny, jak już istniejącego na ul. Jaskółczej, są to dwa budynki mieszkalne jednorodzinne połączone klatka schodową ? zaznacza Tusiński.

Nowy dom komunalny ma stanąć w pobliżu skrzyżowania ul. Brwinowskiej i Orlej na działce nr 6/1. Znajdą się w nim cztery mieszkania o powierzchni od 51 do 54 mkw. Inwestycja pochłonie 730 tys. zł, jednak Podkowa wyłoży jedynie 435 tys. zł, bowiem 295 tys. zł będzie pochodziło z dotacji z programu wsparcia budownictwa Socjalnego Banku Gospodarstwa Krajowego.

💬︎   dodaj komentarz

Tak i nieroby dostaną chałupę za darmo, a ja muszę zasuwać, żeby na kawalerkę było mnie stać

GrzesiuHa
22-01-2015 10:44

Nie Nieroby baranie tylko osoby które pracują i mają 300 zł na głowę na cały miesiąc. Ty wpier... salceson za 25 zł/kg a takie osoby mortadele za 7.5kg Więc sie pe... zastanów co ty piszesz.

Michanio
29-01-2015 20:28
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.