10 07 2020

Ruszył remont ul. Dembowskiej. Uwaga na utrudnienia

10.07.2020, godz.: 19:06
Ruszył remont ul. Dembowskiej. Uwaga na utrudnienia
fot. milanowek.pl

Wystartowała planowana na ten rok modernizacja ul. Sabiny Dembowskiej w Milanówku. Roboty mają potrwać do końca wakacji i pociągną za sobą utrudnienia dla mieszkańców.

Przypomnijmy. Inwestycja zakłada remont nawierzchni ul. Dembowskiej na odcinku 476 metrów. W ramach zadania mają zostać przeprowadzone takie prace jak m.in. roboty rozbiórkowe, wyrównanie nawierzchni poprzez frezowanie oraz profilowanie istniejącej podbudowy wraz z wykonaniem nowej podbudowy, ustawienie krawężników, oczyszczenie podbudowy, wykonanie warstwy wyrównawczej oraz warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Zamówienie obejmuje też regulację istniejącej infrastruktury podziemnej, a także wymianę na nowe takich elementów jak: skrzynki od zasuw, hydrantów, włazów na studniach rewizyjnych.

Choć na inwestycję Milanówek zabezpieczył 460 tys. zł, to w przetargu wyszło sporo taniej. Najkorzystniejsza propozycja opiewała na 289 tys. zł i to właśnie ją miasto ogród wybrało.

Teraz przyszedł czas na działania. – W związku z rozpoczętą przebudową ulicy Sabiny Dembowskiej mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Uprzejmie za nie przepraszamy – napisał milanowski magistrat.

fot. milanowek.pl
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.