TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

09 2015

Rusza modernizacja Akacjowej. Będą utrudnienia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Dziś drogowcy rozpoczną przebudowę ul. Akacjowej w Podkowie Leśnej na odcinku od ul. Wschodniej do ul. Sosnowej. Będą utrudnienia w ruchu.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwsza faza przebudowy spowoduje tylko ?połówkowe? wyłączenie jezdni z ruchu, co oznacza, że przejazd będzie możliwy. Drugi etap, czyli wykonanie nawierzchni, będzie wymagał zamknięcia dla ruchu całej drogi. Mieszkańcy będą jednak mogli dojechać do swoich posesji. O dokładnym terminie wyłączenia drogi z ruchu właściciele posesji przy ul. Akacjowej zostaną poinformowani na co najmniej trzy dni przed zamknięciem.

A jaki jest zakres prac? Droga ma mieć nawierzchnię z kostki brukowej co ograniczy coroczne wydatki na naprawianie drogi. Aby zapewnić jednolity wygląd drogi oraz dostosować ją pod względem wysokościowym przebudowane zostaną również zjazdy na posesje. Wykonawca też uporządkuje pasy zieleni po obu stronach jezdni. Dodatkowo na odcinku około 20 metrów od skrzyżowania z ulicą Wschodnią wykonawca poszerzy jezdnię o około 50 cm, aby na całej długości przebudowywanego odcinka miała szerokość pięciu metrów.

Prace mają potrwać do 26 października. Koszt inwestycji to 202,6 tys. zł.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.