TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

02 2022

Rusza budowa ronda na ul. Montwiłła


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Rusza budowa ronda na ul. Montwiłła - Grodzisk News


W pierwszej połowie lutego ruszyła budowa ul. Akacjowej, czyli nowego łącznika między ulicami Radońską a Daleką. Dziś w ramach tego zadania drogowcy rozpoczną budowę ronda na ul. Montwiłła.


Zamówienie zakłada budowę nowej drogi gminnej od ul. Dalekiej do ul. Nowej i całkowitą przebudowę ul. Akacjowej, w taki sposób, aby stanowiły jeden spójny ciąg komunikacyjny aż do ul. Radońskiej. W zakres zadania wchodzi budowa m.in. jezdni o nawierzchni bitumicznej oraz drogi rowerowej z betonu asfaltowego i chodnika z kostki betonowej, budowa ronda na skrzyżowaniu z ul. Montwiłła, odwodnienia i przepustu drogowego oraz budowa oświetlenia ulicznego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jeden z etapów inwestycji zaczyna się właśnie dziś. – Informujemy, że od środy (23 lutego) rozpoczną się roboty budowlane związane z budową nowego ronda w ciągu ulicy Montwiłła w rejonie budowy nowej drogi gminnej (w okolicy skrzyżowania z ulicą Zaścianek). Okresowo będzie wprowadzany ruch wahadłowy w ciągu ulicy Montwiłła. Roboty potrwają do lipca 2022 roku - poinformował grodziski magistrat w mediach społecznościowych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Co się dzieje z łącznikiem między Radziejowicką a Nadarzyńską.
Czy ta inwestycja została przez kogoś zablokowana?

janusz
23-02-2022 15:14

Niedokończone rondo na Radziejowickiej, korek rano na dwie trzy zmiany świateł, a teraz mijanka na drugiej głównej drodze w stronę Adamowizny i Radziejowic, brawo panowie, brawo

Krzysztof
23-02-2022 16:00

Obwodnica przez miasto....brawo dla pomysłodawcy.

Andrzej
23-02-2022 18:55

pokaż wszystkie komentarze (6)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.