23 05 2020

Roboty na żabiowolskich drogach. Bezpieczniej na ul. Wiśniowej

23.05.2020, godz.: 12:49
Roboty na żabiowolskich drogach. Bezpieczniej na ul. Wiśniowej

Gmina Żabia Wola zakończyła roboty utrzymaniowe na kilku gminnych drogach. Zamontowano również lustra mające poprawić bezpieczeństwo na jednym ze skrzyżowań.

W miniony czwartek wykonawca zakończył prace związane z naprawą cząstkową bitumicznej nawierzchni jezdni ul. Wiśniowej w Żabiej Woli. Dzięki temu nawierzchnia drogi jest już w nieco lepszym stanie. Jednak to nie wszystko. Zadbano w tym miejscu również o bezpieczeństwo. – Dodatkowo na prośbę mieszkańców w obrębie połączenia drogi lokalnej zbiorczej usytuowanej wzdłuż trasy S-8 oraz stanowiącej własność Gminy Żabia Wola drogi wewnętrznej ul. Wiśniowej, zostało zamontowane oznakowania drogowego w postaci dwóch luster drogowych U-18 w taki sposób, aby poprawić widoczność dla pojazdów włączających się do ruchu z drogi wewnętrznej ul. Wiśniowej – poinformował Urząd Gminy Żabia Wola.

Ponadto zakończyły się prace utrzymaniowe na drogach gruntowych: ul. Majowej, ul. Sosnowej, ul. Żużlowej, ul. Aniówka, ul. Prostej ul. Karolkowej, ul. Brzozowej, ul. Łąkowej oraz na ul. Polnej w Żelechowie.

Urzędnicy zapowiadają, że prace związane z bieżącym utrzymaniem dróg będą kontynuowane w kolejnych miejscach.

Ul. Wiśniowa w Żabiej Woli

Ul. Polna w Żelechowie

Ul. Sosnowa w Żelechowie

Fot. zabiawola.pl

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata