16 09 2020

Rajd zabytkowych pojazdów w naszym powiecie. Już w ten weekend

16.09.2020, godz.: 17:05
Rajd zabytkowych pojazdów w naszym powiecie. Już w ten weekend
fot. Mat. organizatora

Już w tę sobotę nasz region będzie miejscem zmagań kierowców w trzeciej odsłonie Rajdu Zachodniego Mazowsza. W imprezie mieszkańcy zobaczą samochody motocykle, których na co dzień nie spotyka się na naszych drogach.

Partnerem wydarzenia jest grodziski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża, organizatorem zaś – Automobilklub Polski. W rajdzie uczestniczyć będą pojazdy zabytkowe, a ich kierowcy powalczą o punkty do klasyfikacji mistrzostw Polski w tej klasie zmagań. Dodajmy, że będzie to zarazem dziesiąta runda mistrzostw.

– Komisja Pojazdów zabytkowych zaprasza na III Rajd Zachodniego Mazowsza, X Rundę Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Pojazdów Zabytkowych. X runda odbędzie w dniu 19 września 2020 r. w godzinach 8.30 – 17.00. Start umieszczony został w Brwinowie, natomiast meta w Kuklówce. Trasa zostanie poprowadzona drogami powiatu pruszkowskiego i grodziskiego – powiadają organizatorzy.

Od 8.30 rejestracja zawodników, a o godz. 9.00 start pierwszego kierowcy. Zakończenie rajdu na mecie w Kuklówce planowane jest około 13.00. Ale nie będzie to koniec imprezy. O godz. 14.00 pojazdy wezmą udział w konkursie elegancji, w którym także wyłonione zostaną najładniejsze, najlepsze samochody i motocykle.

Impreza poniesie ze sobą też aspekt dobroczynny. Na terenie OSP Kuklówka pojawi się mobilny punkt, w którym będzie można oddać krew.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.