reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

09 2020

Rajd zabytkowych pojazdów w naszym powiecie. Już w ten weekend


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Rajd zabytkowych pojazdów w naszym powiecie. Już w ten weekend - Grodzisk News


Już w tę sobotę nasz region będzie miejscem zmagań kierowców w trzeciej odsłonie Rajdu Zachodniego Mazowsza. W imprezie mieszkańcy zobaczą samochody motocykle, których na co dzień nie spotyka się na naszych drogach.


Partnerem wydarzenia jest grodziski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża, organizatorem zaś ? Automobilklub Polski. W rajdzie uczestniczyć będą pojazdy zabytkowe, a ich kierowcy powalczą o punkty do klasyfikacji mistrzostw Polski w tej klasie zmagań. Dodajmy, że będzie to zarazem dziesiąta runda mistrzostw. ? Komisja Pojazdów zabytkowych zaprasza na III Rajd Zachodniego Mazowsza, X Rundę Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Pojazdów Zabytkowych. X runda odbędzie w dniu 19 września 2020 r. w godzinach 8.30 ? 17.00. Start umieszczony został w Brwinowie, natomiast meta w Kuklówce. Trasa zostanie poprowadzona drogami powiatu pruszkowskiego i grodziskiego ? powiadają organizatorzy. Od 8.30 rejestracja zawodników, a o godz. 9.00 start pierwszego kierowcy. Zakończenie rajdu na mecie w Kuklówce planowane jest około 13.00. Ale nie będzie to koniec imprezy. O godz. 14.00 pojazdy wezmą udział w konkursie elegancji, w którym także wyłonione zostaną najładniejsze, najlepsze samochody i motocykle. Impreza poniesie ze sobą też aspekt dobroczynny. Na terenie OSP Kuklówka pojawi się mobilny punkt, w którym będzie można oddać krew.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.