24 06 2015

Przyjdź na warsztaty, zwiększ szanse na pracę

24.06.2015, godz.: 10:46
Przyjdź na warsztaty, zwiększ szanse na pracę
fot. Pixabay

Jak skutecznie szukać pracy, jak skonstruować CV, by zwróciło uwagę pracodawcy, na co zwrócić uwagę podczas rozmowy kwalifikacyjnej – to tylko niektóre aspekty szkolenia, które już w tę sobotę odbędzie się w Grodzisku. Warto przyjść i skorzystać, tym bardziej, że warsztaty będą bezpłatne.

W programie szkoleń zaplanowanych w Grodziskiej Alternatywie (ul. Kilińskiego 14) w godzinach od 15.00 do 19.00 znalazły się takie punkty, jak: istotne dla pracownika elementy prawa pracy, inne formy zatrudnienia – korzyści i zagrożenia, CV wizytówką kandydata – jak skutecznie przygotować dokumenty aplikacyjne i rozmowa kwalifikacyjna – na co zwracają uwagę rekrutujący i jak ich przekonać do swojej kandydatury.

– Naszym celem jest wsparcie młodych ludzi w poszukiwaniu pracy, planujemy warsztaty odnośnie do pisania CV, sposobów poszukiwania pracy oraz – co uważamy za bardzo ważną kwestię – elementy, na które młodzież powinna uważać przy podejmowaniu swojej pracy. Z naszej strony zapewniamy opiekę ekspertów którzy na co dzień zajmują się rekrutacją w znaczących firmach. Mamy nadzieję, że  chętnych do udziału w sobotnim spotkaniu szczególnie w okresie, w którym wiele młodych osób rozpoczyna pracę sezonową po zakończeniu roku szkolnego – mówią przedstawiciele Stowarzyszenia Młodzi Demokraci Grodzisk Mazowiecki, organizatora wydarzenia.

7

Dodaj Komentarz

7 odpowiedzi na “Przyjdź na warsztaty, zwiększ szanse na pracę”

  1. GrzesiuHa pisze:

    W dzisiejszych czasach warsztaty powinny nosić tytuł „Jak poznać i dać się lubić ludziom, którzy mogą nam załatwić robotę”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata