reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

01 2023

Przetarg na przebudowę milanowskich dróg unieważniony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPrzetarg na przebudowę milanowskich dróg unieważniony - Grodzisk News


Milanowski magistrat unieważnił postępowanie na budowę i przebudowę kilkunastu dróg w mieście ogrodzie.


Urząd Miasta Milanówka zakładał, że inwestycję uda się zrealizować w kwocie do 11 mln zł. Jednak cztery złożone w listopadzie propozycje opiewały na znacznie wyższe kwoty – najniższa na 21 mln zł, a najwyższa na ponad 36,5 mln zł. Na koniec roku urzędnicy otworzyli dodatkowe oferty na to zadanie, które złożyło dwóch oferentów z pierwszego otwarcia. Ich oferty były jednak tylko nieznacznie korzystniejsze – najniższa opiewała na 20,27 mln zł, co wciąż było dwukrotnie więcej niż zakładano. Urząd właśnie zdecydował się unieważnić postępowanie, bo jak napisano w uzasadnieniu „cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ramach inwestycji miała zostać przygotowana dokumentacja projektowa a następnie zrealizowana przebudowa następujących ulic: Parkowej, Spacerowej, Kraszewskiego, Górnoleśnej, Brwinowskiej – odcinek od ul. Kazimierzowskiej do ul. Nadarzyńskiej, Grodeckiego, Żwirki, Wigury, Leśny Ślad – odcinek od ul. Krasińskiego do ul. Podgórnej, Piaski, Niecałej, Falęckiej, Dzierżanowskiego, Szczepkowskiego, Kasprowicza, św. Urszuli Ledóchowskiej i Gombrowicza w Milanówku.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Pewnie wygra Lu..sy.

Pracownik.
17-01-2023 19:29

I znów wyrównają drogę do poziomu dziury :) W Milanówku musi być dziadostwo na drogach, żeby wszyscy poza urzędnikami czuli się dziadami.
Dlatego mam prośbę:
Wielce panujący nam Urzędnicy, My plebs pokornie błagamy, zróbcie miejsce tym, którzy potrafią, chcą i za oficjalną pensję :)

Przedstawiciel lokalnego plebsu!
23-01-2023 15:59

Zmieńcie barany burmistrza a nie zwalajcie winy na podległych mu pracowników.

Nestor
04-02-2023 00:45
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.