reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

01 2023

Przetarg na przebudowę milanowskich dróg unieważniony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPrzetarg na przebudowę milanowskich dróg unieważniony - Grodzisk News


Milanowski magistrat unieważnił postępowanie na budowę i przebudowę kilkunastu dróg w mieście ogrodzie.


Urząd Miasta Milanówka zakładał, że inwestycję uda się zrealizować w kwocie do 11 mln zł. Jednak cztery złożone w listopadzie propozycje opiewały na znacznie wyższe kwoty – najniższa na 21 mln zł, a najwyższa na ponad 36,5 mln zł. Na koniec roku urzędnicy otworzyli dodatkowe oferty na to zadanie, które złożyło dwóch oferentów z pierwszego otwarcia. Ich oferty były jednak tylko nieznacznie korzystniejsze – najniższa opiewała na 20,27 mln zł, co wciąż było dwukrotnie więcej niż zakładano. Urząd właśnie zdecydował się unieważnić postępowanie, bo jak napisano w uzasadnieniu „cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ramach inwestycji miała zostać przygotowana dokumentacja projektowa a następnie zrealizowana przebudowa następujących ulic: Parkowej, Spacerowej, Kraszewskiego, Górnoleśnej, Brwinowskiej – odcinek od ul. Kazimierzowskiej do ul. Nadarzyńskiej, Grodeckiego, Żwirki, Wigury, Leśny Ślad – odcinek od ul. Krasińskiego do ul. Podgórnej, Piaski, Niecałej, Falęckiej, Dzierżanowskiego, Szczepkowskiego, Kasprowicza, św. Urszuli Ledóchowskiej i Gombrowicza w Milanówku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Pewnie wygra Lu..sy.
Pracownik.


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.