30 08 2019

Przełamać fatalną passę. W niedzielę Pogoń zagra w Radomsku

30.08.2019, godz.: 17:30
Przełamać fatalną passę. W niedzielę Pogoń zagra w Radomsku
fot. Pixabay

W najbliższą niedzielę w Radomsku Pogoń Grodzisk powalczy o pierwsze ligowe punkty z miejscowym RKS-em.

„Czy wygrywasz, czy nie…” Doskonale każdy z nas zna tę piłkarską przyśpiewkę. Wiemy też że intonuje się ją w momentach ciężkich dla klubu. W momentach, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z naszymi założeniami. Taki właśnie czas nastał dla naszego zespołu, który boleśnie przekonuje się o tym, do jak silnej ligi trafił. Pięć rozegranych spotkań i zero punktów na pewno nie jest powodem do dumy. Należy jednak spojrzeć na zespoły z którymi przyszło nam się jak dotąd zmierzyć. Wszystkie obecnie plasują się w czołówce III ligi…

Teoretycznie od teraz powinno być łatwiej, choć łatwo nie będzie. Każdy punkt będziemy musieli wyszarpać i wywalczyć na boisku. A na nim zmierzymy się w najbliższą niedzielę z innym beniaminkiem 3 ligi RKS-em Radomsko. Zawodnicy naszego najbliższego rywala w poprzednich rozgrywkach w 4 lidze przegrali zaledwie 2 spotkania. Teraz porażek mają już 3 na swoim koncie co pokazuje że granie poziom wyżej to kompletnie inna historia. Jednak w porównaniu do nas dwukrotnie też już zdążyli wygrać co pozwala im zajmować obecnie w 3 lidze 11 miejsce. W ostatniej kolejce RKS przegrał 1-4 z Olimpią Zambrów. Najlepszym strzelcem zespołu z Radomska na którego musimy zwrócić baczną uwagę jest Krystian Wojtczak, autor 5 ligowych trafień.

Jesteśmy z Wami, hej Pogoń jesteśmy z Wami! Mamy nadzieję że i Wy, prawdziwi i wierni kibice GKS-u także będziecie w niedzielę z naszym zespołem! Że będziecie go wspierać i dopingować z całych sił z trybun stadionu w Radomsku!

Kibicu, nie siedź w domu, jedź na Pogoń!

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.