TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

04 2022

Przedszkole w Podkowie z nagrodą dla „Top inwestycji komunalnej”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Artur TusińskiPrzedszkole w Podkowie z nagrodą dla „Top inwestycji komunalnej” - Grodzisk News


Podkowiańskie przedszkole, wybudowane w ubiegłym roku zostało nagrodzone w konkursie Top Inwestycje Komunalne. Wyróżnienie podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach odebrał burmistrz miasta Artur Tusiński.


Nie może być rozwoju samorządu bez inwestycji komunalnych, dzięki którym są zaspokajane potrzeby mieszkańców. Budowa przedszkola w Podkowie Leśnej była jedną z najważniejszych inwestycji, która została zrealizowana w ciągu ostatnich lat – napisał na Facebooku podkowiański włodarz i zaprezentował przyznaną statuetkę.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przedszkole w Podkowie z nagrodą dla „Top inwestycji komunalnej” - Grodzisk NewsNowy budynek przedszkola to nowoczesny modułowy obiekt z minimalnym zapotrzebowaniem na energię cieplną i wentylację, a jednocześnie maksymalnym komfortem użytkowania. Układ budynku zaprojektowano tak, aby maksymalizować zyski cieplne od światła słonecznego w miesiącach zimowych. Koszty funkcjonowania obiektu mają być o około 60 proc. niższe niż poprzedniego budynku przy ul. Głównej.

Koszt inwestycji to 12 mln zł. Miasto ogród wzięło 10 mln zł pożyczki na ten cel. Pochodzi ona z Funduszu Powierniczego Województwa Mazowieckiego z  Mazowieckim Regionalnym Funduszem Pożyczkowym Sp. z o.o. Jej koszty zamkną się w kwocie 231 tys. zł.
ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.