TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

09 2016

Przebudowę chcą skonsultować z mieszkańcami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Główne drogi w Podkowie mają zostać przebudowane. Zanim to jednak nastąpi władze miasta chcą zmiany przedyskutować z mieszkańcami.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O jakie ulice chodzi? O Kwiatową (na odcinku od ul. Paproci do połączenia z ul. Parkową), Główną i Lipową. Jednak jako że ruszają prace projektowe dotyczące ich przebudowy, a są to bardzo ważne drogi w Podkowie, to włodarze chcą przedstawić mieszkańcom założenia wyjściowe oraz poznać ich zdanie na ten temat. Mieszkańcy będą mieli możliwość wniesienia uwag do koncepcji. ? Poznanie opinii mieszkańców z pewnością wpłynie pozytywnie na końcowy efekt i funkcjonalność przyjętych rozwiązań ? mówi burmistrz podkowy Artur Tusiński.

Wszyscy, którzy chcą poznać plan przebudowy tych bardzo ważnych ciągów komunikacyjnych mogą przyjść na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 8 września w Pałacyku Kasyno przy ul. Lilpopa 18. Początek o godz. 18.30.

Inwestycja ma zostać zrealizowana w ramach partnerstwa Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów. Chodzi o rozbudowę sieci komunikacyjnej, która połączy miasta-ogrody i pozwoli sprawnie i szybko się po nich przemieszczać. W tym celu powstały plany m.in. przebudowy głównych dróg.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.