TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

04 2022

Przebudowa linii energetycznych w Grodzisku i Odrano-Woli za 1,4 mln zł


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Przebudowa linii energetycznych w Grodzisku i Odrano-Woli za 1,4 mln zł - Grodzisk News


Grodzisk podpisał umowę na przebudowę kolejnych napowietrznych linii energetycznych. Tym razem chodzi o linie oświetlenia ulicznego, domowego oraz linii monitoringu w ulicach Montwiłła w Grodzisku Mazowieckim i ul. Osowieckiej w Odrano Woli.


Przed dwoma miesiącami burmistrz parafował umowę na przebudowę linii energetycznych w ulicach: 1 Maja, Składowej, Konspiracji, Strażackiej, Żwirki i Wigury, Spółdzielczej, Kowalskiej, Limanowskiego, Hynka, 17 Stycznia, Pileckiego, Obrońców Getta, Szpakowskiego oraz Krótkiej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inwestycję 1,37 mln zł zrealizuje firma Budwex z Izabelina. Ona także złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na linie energetyczne przy Montwiłła i Osowieckiej.

W ramach zadania wykonawca wybuduje nową infrastrukturę energetyczną dla oświetlenia ulicznego oraz monitoringu wizyjnego, wcześniej zlikwiduje jednak istniejące oświetlenie uliczne. Siłą rzeczy zadanie przewiduje również  rozbiórkę nawierzchni, montaż rur ochronnych, roboty montażowe, odbudowę nawierzchni po budowie linii kablowej, roboty geodezyjne, czasową organizację robót i oznakowanie na czas trwania robót, badania i pomiary instalacji, tyczenie, inwentaryzację geodezyjną i dokumentację powykonawczą.

W czasie prac należy spodziewać się utrudnień w ruchu i zmian jego organizacji. Czas realizacji inwestycji to sześć miesięcy, a koszt – 1,4 mln zł.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.