reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

04 2023

Prace na ul. Głównej dobiegają końca


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynPrace na ul. Głównej dobiegają końca - Grodzisk News


Ul. Główna w Ruściu już właściwie jest gotowa. Najważniejsze prace już zostały zrealizowane.


Inwestycja obejmuje 850-metrowy fragment ul. Głównej w Ruścu. W ramach zadania została wykonana m.in. nowa podbudowa wraz z nawierzchnią jezdni (poszerzenie jezdni), ciąg pieszo-rowerowy, zatoka autobusowa, nowy przepust, oświetlenie oraz kanalizacja sanitarna i deszczowa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Prace już dobiegają końca. – Wykonawcę czekają jeszcze prace porządkowe i wprowadzenie nowej organizacji ruchu. To odpowiedni moment, aby mieszkańcy posiadający nieruchomości w sąsiedztwie inwestycji zgłosili do wykonawcy albo do referatu inwestycji w UG najlepiej mailem lub pismem złożonym na biuro podawcze Urzędu Gminy uwagi związane z wykonaniem prac inwestycyjnych w obrębie lub bezpośredniej okolicy ich działki. Pod warunkiem oczywiście, że jeszcze tego nie zrobili i o ile występuje taka konieczność – poinformował w mediach społecznościowych wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński.

Inwestycja była kosztowna, bo pochłonęła 11 mln zł, ale gmina zamierza zmodernizować kolejny odcinek i będzie się starać o dofinansowanie. Jednak prac nie należy się raczej spodziewać w tym roku.

Prace na ul. Głównej dobiegają końca - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy Nadarzyn


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.