reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

11 2021

Pożary pojazdów na A2 i S8


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w ŻelechowiePożary pojazdów na A2 i S8 - Grodzisk News


W sobotnie popołudnie na autostradzie A2 i na trasie S8 doszło do pożarów pojazdów. W zdarzeniach na szczęście nikt nie ucierpiał.


Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 17.00. – Pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 17.23. Dotyczyło ono pożaru busa marki Peugeot na trasie S8 w Siestrzeni. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej: jeden z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden z OSP Książenice i jeden z OSP Żelechów – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i oświetleniu go, ugaszeniu pożaru komory silnika, a także na neutralizacji płynów eksploatacyjnych. Działania zakończono około godz. 18.15 – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Niecałą godzinę później doszło do drugiego pożaru pojazdu. – Około godz. 19.00 na autostradzie A2 na pasie drogi w kierunku Łodzi doszło do pożaru samochodu osobowego. Na miejsce wysłano jeden zastęp z JRG Grodzisk Mazowiecki. Tutaj działania również polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i oświetleniu go, a także ugaszeniu płonącego całego pojazdu. Niestety spłonął on doszczętnie – opisuje rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

W zdarzeniach nikt nie ucierpiał, ale oba spowodowały spore utrudnienia w ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Pożary pojazdów na A2 i S8 - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Żelechowie


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.