reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

11 2021

Pożary pojazdów na A2 i S8


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w ŻelechowiePożary pojazdów na A2 i S8 - Grodzisk News


W sobotnie popołudnie na autostradzie A2 i na trasie S8 doszło do pożarów pojazdów. W zdarzeniach na szczęście nikt nie ucierpiał.


Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 17.00. – Pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 17.23. Dotyczyło ono pożaru busa marki Peugeot na trasie S8 w Siestrzeni. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej: jeden z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden z OSP Książenice i jeden z OSP Żelechów – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i oświetleniu go, ugaszeniu pożaru komory silnika, a także na neutralizacji płynów eksploatacyjnych. Działania zakończono około godz. 18.15 – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Niecałą godzinę później doszło do drugiego pożaru pojazdu. – Około godz. 19.00 na autostradzie A2 na pasie drogi w kierunku Łodzi doszło do pożaru samochodu osobowego. Na miejsce wysłano jeden zastęp z JRG Grodzisk Mazowiecki. Tutaj działania również polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i oświetleniu go, a także ugaszeniu płonącego całego pojazdu. Niestety spłonął on doszczętnie – opisuje rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

W zdarzeniach nikt nie ucierpiał, ale oba spowodowały spore utrudnienia w ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Pożary pojazdów na A2 i S8 - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Żelechowie


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.