reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

02 2022

Pożar w Kozerach. Na miejscu osiem zastępów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPożar w Kozerach. Na miejscu osiem zastępów - Grodzisk News


W poniedziałek nad ranem wybuchł pożar w budynku znajdującym się przy ul. Ukośnej w Kozerach. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Mateusza. – Akcja straży pożarnej w Kozerach. Na miejscu kilka wozów strażackich – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że doszło tam do pożaru budynku. – O godz. 3.25 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru budynku. Na miejsce zadysponowano osiem zastępów: pięć z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Grodzisku oraz po jednej z Bożej Woli, Izdebna i Jaktorowa. Po przyjechaniu na miejsce pożarem objęty był budynek dwukondygnacyjny o wymiarach 15x20 metrów o konstrukcji stalowej – mówi nam Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Pożar powstał w pomieszczeniu kotłowni, a następnie rozprzestrzenił się na pozostałą część budynku. Akcja gaśnicza była utrudniona ze względu na bardzo duże zadymienie – dodaje.

W czasie pożaru w budynku nikogo nie było, więc nie było osób poszkodowanych. Akcja gaśnicza wciąż trwa. – Obecnie dogaszamy budynek, trzeba z środka m.in. wyrzucić elementy wyposażenia, które się tlą. Właśnie przyjeżdżają na podmianę strażacy m.in. z OSP Milanówek, więc przez jakiś czas wozy strażackie mogą być widoczne na lokalnych ulicach. Jeszcze przez jakiś czas akcja będzie trwała – informuje Krzysztof Stefaniak.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Pożar w Kozerach. Na miejscu osiem zastępów - Grodzisk News
Pożar w Kozerach. Na miejscu osiem zastępów - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.