TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

01 2021

Pożar pustostanu w Sadych Budach [FOTO]


Grodzisk News


foto: Facebook/OSP MiędzyborówPożar pustostanu w Sadych Budach [FOTO] - Grodzisk News


We wtorek wczesnym rankiem trzy zastępy straży pożarnej wyruszyły do akcji gaszenia pożaru budynku przy ul. Królowej Marysieńki w Sadych Budach. Z informacji przekazanych prze strażaków wynika, iż był to pustostan.


reklama Grodzisk mazowiecki

Strażacy otrzymali zgłoszenie tuż przed godz. 5.00. Na miejsce udały się łącznie cztery zastępy: trzy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim i jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyborowie. – Był to pożar opuszczonego budynku, co potwierdziło późniejsze przeszukanie. Nikt zatem nie ucierpiał, a działania strażaków polegały na podaniu dwóch prądów wody – mówi nam dyżurny stanowiska kierowania w KP PSP w Grodzisku.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Na miejscu, prócz strażaków, było także pogotowie energetyczne. Wszystkie działania zakończyły się około godz. 7.30 – dodaje dyżurny.

Ustaleniem przyczyn wypadku zajmie się teraz policja.

Pożar pustostanu w Sadych Budach [FOTO] - Grodzisk Newsfoto: Facebook/OSP Międzyborów


Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.