TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

01 2021

Pożar pustostanu w Sadych Budach [FOTO]


Grodzisk News


foto: Facebook/OSP MiędzyborówPożar pustostanu w Sadych Budach [FOTO] - Grodzisk News


We wtorek wczesnym rankiem trzy zastępy straży pożarnej wyruszyły do akcji gaszenia pożaru budynku przy ul. Królowej Marysieńki w Sadych Budach. Z informacji przekazanych prze strażaków wynika, iż był to pustostan.


reklama Grodzisk mazowiecki

Strażacy otrzymali zgłoszenie tuż przed godz. 5.00. Na miejsce udały się łącznie cztery zastępy: trzy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim i jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyborowie. – Był to pożar opuszczonego budynku, co potwierdziło późniejsze przeszukanie. Nikt zatem nie ucierpiał, a działania strażaków polegały na podaniu dwóch prądów wody – mówi nam dyżurny stanowiska kierowania w KP PSP w Grodzisku.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Na miejscu, prócz strażaków, było także pogotowie energetyczne. Wszystkie działania zakończyły się około godz. 7.30 – dodaje dyżurny.

Ustaleniem przyczyn wypadku zajmie się teraz policja.

Pożar pustostanu w Sadych Budach [FOTO] - Grodzisk Newsfoto: Facebook/OSP Międzyborów


Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.