reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

06 2023

Pożar na terenie zalesionym w Maryninie. Trzy zastępy w akcji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPożar na terenie zalesionym w Maryninie. Trzy zastępy w akcji - Grodzisk News


Tuż po południu w Maryninie wybuchł pożar na terenie zalesionym w Maryninie. Strażakom na udało się na szczęście opanować ogień i zapobiec jego dalszemu rozprzestrzenianiu. Dogaszanie potrwa jeszcze około półtorej godziny.


Pierwszą informację o pożarze otrzymaliśmy od czytelniczki. – Trzy zastępy straży pożarnej w szybkim tempie i na sygnałach jechały w kierunku Siestrzeni, m.in OSP Książenice – napisała do nas pani Edyta.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o pożarze potwierdzają strażacy. – W Maryninie doszło do pożaru na terenie zalesionym. Zapaliła się ściółka leśna, a ogień objął około 500 metrów kwadratowych terenu. Strażacy pracujący na miejscu opanowali już żywioł i nie rozprzestrzenia się on dalej – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Na miejscu działają trzy zastępy: jeden z PSP w Grodzisku oraz dwa OSP z Książenic. Dogaszanie pożaru potrwa około półtorej godziny. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał – dodaje asp. Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.