TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

03 2021

Popołudniowy pożar w Międzyborowie [FOTO]


Grodzisk News


foto: Facebook/OSP MiędzyborówPopołudniowy pożar w Międzyborowie [FOTO] - Grodzisk News


Przyszła wiosna wraz z nią słoneczne dni, ale niestety także pożary na zalesionych terenach. W niedzielne popołudnie strażacy z Międzyborowa musieli gasić ogień, który zajął stertę gałęzi nieopodal boiska Wrzosu Międzyborów.


reklama Grodzisk mazowiecki

Z informacji przekazanych przez strażaków wynika, że do akcji gaśniczej zostali wezwani po godz. 14.30. – Było zgłoszenie, że przy ul. Maklakiewicza, w sąsiedztwie boiska płonęły suche gałęzie. Na miejsce pojechał jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Międzyborowa, który szybko opanował sytuację – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, p.o. komendanta powiatowej jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Działania strażaków zakończyły się około 15.30. Na szczęście pod względem pożarów traw i krzewów w ten weekend jest spokojnie. Powoli sezon wiosenno-letni się zaczyna i tych zdarzeń będzie prawdopodobnie przybywać, dlatego apelujemy jak co roku o ostrożność i rozwagę na zalesionym terenie oraz aby nie wypalać traw – podkreśla st. bryg. Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Popołudniowy pożar w Międzyborowie [FOTO] - Grodzisk News
Popołudniowy pożar w Międzyborowie [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.