TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

03 2021

Popołudniowy pożar w Międzyborowie [FOTO]


Grodzisk News


foto: Facebook/OSP MiędzyborówPopołudniowy pożar w Międzyborowie [FOTO] - Grodzisk News


Przyszła wiosna wraz z nią słoneczne dni, ale niestety także pożary na zalesionych terenach. W niedzielne popołudnie strażacy z Międzyborowa musieli gasić ogień, który zajął stertę gałęzi nieopodal boiska Wrzosu Międzyborów.


reklama Grodzisk mazowiecki

Z informacji przekazanych przez strażaków wynika, że do akcji gaśniczej zostali wezwani po godz. 14.30. – Było zgłoszenie, że przy ul. Maklakiewicza, w sąsiedztwie boiska płonęły suche gałęzie. Na miejsce pojechał jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Międzyborowa, który szybko opanował sytuację – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, p.o. komendanta powiatowej jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Działania strażaków zakończyły się około 15.30. Na szczęście pod względem pożarów traw i krzewów w ten weekend jest spokojnie. Powoli sezon wiosenno-letni się zaczyna i tych zdarzeń będzie prawdopodobnie przybywać, dlatego apelujemy jak co roku o ostrożność i rozwagę na zalesionym terenie oraz aby nie wypalać traw – podkreśla st. bryg. Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Popołudniowy pożar w Międzyborowie [FOTO] - Grodzisk News
Popołudniowy pożar w Międzyborowie [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.