TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

01 2023

Policyjny pościg ulicami miasta


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPolicyjny pościg ulicami miasta - Grodzisk News


Zwykła z pozoru próba zatrzymania kierowcy do kontroli drogowej przerodziła się w policyjny pościg ulicami miasta. Policjanci z Błonia zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany.


Około 23.30 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego błońskiego komisariatu podczas patrolu rejonu gminy zauważyli kierowcę volkswagena, który jechał ze znaczną prędkością. Postanowili zatrzymać go do kontroli.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zwłaszcza, że mieli informacje, iż mieszkaniec Błonia może mieć związek z z przestępczością narkotykową. Próby zatrzymania kierowcy nie odnosiły jednak skutku. – Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych dali kierowcy polecenie zatrzymania auta. Mężczyzna nie zareagował na nie i zaczął uciekać – relacjonuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Warszawa Zachód.

Pościg zakóńczył się dopiero w sąsiedniej lesznowoli. – Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu, a w pojeździe ujawnili środki odurzające. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana – poinformowała rzeczniczka policji.

Zatrzymanemu postawiono zarzuty posiadania narkotyków oraz niezatrzymania się do kontroli policyjnej. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Postępowanie nadzoruje grodziska prokuratura rejonowa.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Błonie to od dawna zagłębie narkotykowe - więcej dealerów niż narkomanów.

Rambo
29-01-2023 01:56

Tam jest więcej dilerów niż użytkowników.. Ambra

Franek
29-01-2023 12:47
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.