TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

01 2023

Policyjny pościg ulicami miasta


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPolicyjny pościg ulicami miasta - Grodzisk News


Zwykła z pozoru próba zatrzymania kierowcy do kontroli drogowej przerodziła się w policyjny pościg ulicami miasta. Policjanci z Błonia zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany.


Około 23.30 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego błońskiego komisariatu podczas patrolu rejonu gminy zauważyli kierowcę volkswagena, który jechał ze znaczną prędkością. Postanowili zatrzymać go do kontroli.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zwłaszcza, że mieli informacje, iż mieszkaniec Błonia może mieć związek z z przestępczością narkotykową. Próby zatrzymania kierowcy nie odnosiły jednak skutku. – Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych dali kierowcy polecenie zatrzymania auta. Mężczyzna nie zareagował na nie i zaczął uciekać – relacjonuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Warszawa Zachód.

Pościg zakóńczył się dopiero w sąsiedniej lesznowoli. – Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu, a w pojeździe ujawnili środki odurzające. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana – poinformowała rzeczniczka policji.

Zatrzymanemu postawiono zarzuty posiadania narkotyków oraz niezatrzymania się do kontroli policyjnej. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Postępowanie nadzoruje grodziska prokuratura rejonowa.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Błonie to od dawna zagłębie narkotykowe - więcej dealerów niż narkomanów.
Rambo


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.