reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

03 2023

Policjant w czasie wolnym udaremnił kradzież roweru


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimPolicjant w czasie wolnym udaremnił kradzież roweru - Grodzisk News


Grodziski dzielnicowy w dniu wolnym od służby udaremnił kradzież roweru i ujął sprawcę. Do zatrzymania doszło w Piasecznie.


St. sierż. Kamil Winnicki na co dzień jest dzielnicowym grodziskiej komendy policji. W sobotę około północy na jednym z osiedli w Piasecznie dostrzegł podejrzanie zachowującego się mężczyznę. – Zachowanie to było wyjątkowo podejrzane. Funkcjonariusz postanowił więc podejść bliżej, by zobaczyć co ów mężczyzna planuje. Po krótkiej chwili dostrzegł, że ukląkł on przy stojaku rowerowym, a następnie wyciąga nożyce do cięcia metalu usiłując przeciąć zabezpieczenie pozostawionego tam roweru. Funkcjonariusz natychmiast zareagował, przerywając rabusiowi jego działania, a następnie wezwał na miejsce lokalny patrol policji – opisuje sytuację asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjant grodziskiej komendy czuwał, aby złapany na gorącym uczynku mężczyzna nie uciekł, a następnie przekazał go w ręce lokalnych policjantów.

36-letni mężczyzna próbował ukraść rower marki Cube o wartości około 2 tys. zł. Usłyszał już zarzut usiłowania kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sprawę nadzoruje piaseczyńska prokuratura.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.