TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

01

05 2021

Policjanci rozpoczęli akcję „Bezpieczna majówka”


Grodzisk News


foto: KPP RypinPolicjanci rozpoczęli akcję „Bezpieczna majówka” - Grodzisk News


Dziś policjanci z całego garnizonu warszawskiego w tym i powiatu grodziskiego rozpoczęli działania „Bezpieczna majówka 2021”. Kierowcy muszą się liczyć z licznymi kontrolami, zwłaszcza na głównych trasach.


reklama Grodzisk mazowiecki

Przed nami majowy dłuższy weekend. Mimo panującej epidemii, wiele osób wykorzysta ten czas na wyjazdy poza miejsce zamieszkania. Tak, jak w latach ubiegłych, nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu czuwać będą grodziscy policjanci w ramach akcji „Bezpieczna majówka”, która potrwa od dziś do poniedziałku włącznie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Akcja ma zwiększyć bezpieczeństwo na drogach. – Na co dzień wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego, kierującym pojazdem, pieszym czy rowerzystą. Apelujemy o ostrożność, rozsądek i rozwagę na drodze oraz o przestrzeganie przepisów przez użytkowników dróg, zarówno do zmotoryzowanych, jak i tych niechronionych użytkowników. Bardzo ważna jest na drogach zasada ograniczonego zaufania w stosunku do wszystkich uczestników ruchu drogowego – apelują policjanci.

W czasie długiego weekendu policjanci kontrolować będą głównie ciągi komunikacyjne, trasy wlotowe i wylotowe z naszych miast. Funkcjonariusze ruchu drogowego szczególną uwagę zwrócą na kierowców, którzy zdecydują się siąść za kierownicą „na podwójnym gazie”, na kierowców przekraczających dozwoloną prędkość, wyprzedzających w niedozwolonym miejscu, jeżdżących bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, czy przewożących dzieci bez fotelików. Siadając za kierownicę pamiętajmy, że chodzi o bezpieczeństwo tych, których wieziemy i wszystkich użytkowników drogi, którzy chcą bezpiecznie i radośnie spędzić te dni.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.