TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

13

11 2023

Policja szuka świadków wypadku w którym zginęło dziecko


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Policjanci poszukują świadków i nagrań wypadku, do którego doszło 11 listopada 2023 roku ok. godz. 18.40 na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Wymysłów w sąsiednim powiecie żyrardowskim. W wyniku zderzenia czterech samochodów na miejscu zginęło 10-letnie dziecko, a sześć osób trafiło do szpitala. Każda informacja może się okazać cenna w kontekście ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.


Z dotychczasowych ustaleń wynika, że na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Wymysłów, 412 km, na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych – Toyoty Land Cruiser, Audi A4, Audi Q5 oraz Citroena Berlingo. W wyniku odniesionych w zdarzeniu obrażeń śmierć poniosło 10-letnie dziecko, a 6 osób zostało przetransportowanych do szpitala.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na razie wiadomo, niewiele dziś jednak powrócili na miejsce zdarzenia i prowadzą dalsze działania na miejscu, co przekłada się na utrudnienia w ruchu – kierowcy powinni korzystać z objazdu przez Mszczonów. Działania prowadzone są pod nadzorem żyrardowskiej prokuratury.

Policjanci proszą także o pomoc ewentualnych świadków zdarzenia. –  Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób będących świadkami zdarzenia oraz osób, które w tym czasie poruszały się drogą ekspresową S-8 i posiadają na wyposażeniu swoich pojazdów wideorejestrator o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie tel. 47 705 82 00 lub 47 70 58 115 – zaapelowała st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.