reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

11 2023

Policja szuka świadków wypadku w którym zginęło dziecko


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPolicja szuka świadków wypadku w którym zginęło dziecko - Grodzisk News


Policjanci poszukują świadków i nagrań wypadku, do którego doszło 11 listopada 2023 roku ok. godz. 18.40 na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Wymysłów w sąsiednim powiecie żyrardowskim. W wyniku zderzenia czterech samochodów na miejscu zginęło 10-letnie dziecko, a sześć osób trafiło do szpitala. Każda informacja może się okazać cenna w kontekście ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.


Z dotychczasowych ustaleń wynika, że na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Wymysłów, 412 km, na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych – Toyoty Land Cruiser, Audi A4, Audi Q5 oraz Citroena Berlingo. W wyniku odniesionych w zdarzeniu obrażeń śmierć poniosło 10-letnie dziecko, a 6 osób zostało przetransportowanych do szpitala.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na razie wiadomo, niewiele dziś jednak powrócili na miejsce zdarzenia i prowadzą dalsze działania na miejscu, co przekłada się na utrudnienia w ruchu – kierowcy powinni korzystać z objazdu przez Mszczonów. Działania prowadzone są pod nadzorem żyrardowskiej prokuratury.

Policjanci proszą także o pomoc ewentualnych świadków zdarzenia. –  Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób będących świadkami zdarzenia oraz osób, które w tym czasie poruszały się drogą ekspresową S-8 i posiadają na wyposażeniu swoich pojazdów wideorejestrator o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie tel. 47 705 82 00 lub 47 70 58 115 – zaapelowała st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.