16 11 2019

Pogoń powalczy z sąsiadem w tabeli

16.11.2019, godz.: 13:15
Pogoń powalczy z sąsiadem w tabeli
fot. Facebook/Pogoń Grodzisk

Przed podopiecznymi trenera Moskala kolejny trudny mecz. Tym razem w Wysokiem Mazowieckiem grodziska Pogoń zmierzy się z miejscowym Ruchem. Mecz już dziś o godz. 16.00.

Po ostatnim, przekonującym i w pełni zasłużonym zwycięstwie nad Zniczem Biała Piska liczymy że w kolejnym spotkaniu zobaczymy ponownie tak efektywnie i efektownie grającą Pogoń. Trzy wywalczone punkty pozwoliły nam wydostać się poza strefę spadkową ale trzeba pamiętać że różnice punktowe w tabeli są tak niewielkie iż każda strata może spowodować iż znajdziemy się ponownie „pod kreską” Jednak nie zakładamy czarnego scenariusza. Mocno wierzymy że jutro Pogoń ponownie pozytywnie nas oczaruje i sięgnie po komplet punktów. Zadanie oczywiście nie będzie proste.

Ruch Wysokie Mazowieckie to obecnie trzynasty zespół w tabeli. W 16 dotychczas rozegranych spotkaniach gospodarze dzisiejszego meczu wywalczyli 16 punktów (o jeden więcej niż nasza Pogoń). Bilans Ruchu to trzy odniesione zwycięstwa, siedem remisów i sześć porażek. Bilans bramkowy: 24 gole strzelone i 30 straconych. W ostatnim meczu nasi rywali przegrali 1-3 z Olimpią Zambrów.

Warto zaznaczyć że w przypadku zwycięstwa Pogoń przeskoczy Ruch Wysokie Mazowieckie w tabeli ligowej i oddali się od strefy spadkowej w której spędziła już dość czasu. Czas na marsz w górę tabeli!

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.