TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

11 2019

Pogoń powalczy z sąsiadem w tabeli


Grodzisk News


Pogoń powalczy z sąsiadem w tabeli - Grodzisk News


Przed podopiecznymi trenera Moskala kolejny trudny mecz. Tym razem w Wysokiem Mazowieckiem grodziska Pogoń zmierzy się z miejscowym Ruchem. Mecz już dziś o godz. 16.00.


reklama Grodzisk mazowiecki

Po ostatnim, przekonującym i w pełni zasłużonym zwycięstwie nad Zniczem Biała Piska liczymy że w kolejnym spotkaniu zobaczymy ponownie tak efektywnie i efektownie grającą Pogoń. Trzy wywalczone punkty pozwoliły nam wydostać się poza strefę spadkową ale trzeba pamiętać że różnice punktowe w tabeli są tak niewielkie iż każda strata może spowodować iż znajdziemy się ponownie ?pod kreską? Jednak nie zakładamy czarnego scenariusza. Mocno wierzymy że jutro Pogoń ponownie pozytywnie nas oczaruje i sięgnie po komplet punktów. Zadanie oczywiście nie będzie proste. Ruch Wysokie Mazowieckie to obecnie trzynasty zespół w tabeli. W 16 dotychczas rozegranych spotkaniach gospodarze dzisiejszego meczu wywalczyli 16 punktów (o jeden więcej niż nasza Pogoń). Bilans Ruchu to trzy odniesione zwycięstwa, siedem remisów i sześć porażek. Bilans bramkowy: 24 gole strzelone i 30 straconych. W ostatnim meczu nasi rywali przegrali 1-3 z Olimpią Zambrów. Warto zaznaczyć że w przypadku zwycięstwa Pogoń przeskoczy Ruch Wysokie Mazowieckie w tabeli ligowej i oddali się od strefy spadkowej w której spędziła już dość czasu. Czas na marsz w górę tabeli!
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.