reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

11 2021

Pogoń gra z Sokołem. Celem trzy punkty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Pogoń GrodziskPogoń gra z Sokołem. Celem trzy punkty - Grodzisk News


Dzisiejszym meczem na własnym stadionie Pogoń Grodzisk Mazowiecki otworzy drugą rundę gier w drugiej lidze piłkarskiej. Rywalami podopiecznych Krzysztofa Chrobaka będą piłkarze Sokoła Ostróda.


Grodziska ekipa może mieć dobre skojarzenia z dzisiejszym przeciwnikiem, gdyż to właśnie Sokół był pierwszą drużyną, którą pokonała w rozgrywkach drugiej ligi. Na otwarcie sezonu czerwono-biali zwyciężyli w Ostródzie 2:0, a gole dla naszego zespołu zdobyli wówczas Wojciech Kalinowski i Jean Franco Sarmiento.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Sokoła nie można jednak lekceważyć, bo mimo ostatniego miejsca w tabeli, ostródzianie są waleczni, a poprzedniej kolejce stawili zdecydowany opór Garbarni Kraków i zdołał wywieźć z boiska rywala bezbramkowy remis, a miał nawet szansę, aby wygrać tamto spotkanie. To wynik, który każe grodziszczanom zachować dziś czujność, bo Garbarnia jest kandydatem do awans do pierwszej ligi.

Dla Pogoni będzie to ważny mecz zarówno ze względu na sytuację w tabeli, jak i z psychologicznego punktu widzenia. Wygrana dzisiaj dałaby podopiecznym Krzysztofa Chrobaka szansę wyjścia ze strefy spadkowej, a jednocześnie dodała pewności siebie przed następnym meczem ze Stalą Rzeszów – zdecydowanie najlepszym zespołem bieżących rozgrywek.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Ostróda | 20 listopada 2021 – G. 13:00 – Stadion Miejski, Grodzisk Mazowiecki
Sędzia: Szymon Lizak (Poznań)


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Wszyscy byli pewni trzech punktów, drużyna wygrała już w szatni i niestety rzeczywistość to zweryfikowała. O ile Pogoń przegrała kilka spotkań z lepszymi zespołami, po walce i wykazując zaangażowanie, tak dziś jakby przeszli obok rywala. I to jest ostatni sygnał do działania, czas coś zmienić by w czerwcu na 100lecie klubu nie obudzić się w trzeciej lidze.
Andrzej


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.