21 02 2020

Podkowian odwiedzą ankieterzy ws. źródeł ciepła

21.02.2020, godz.: 13:50
Podkowian odwiedzą ankieterzy ws. źródeł ciepła
fot. GrodziskNews

W Podkowie Leśnej w środę rozpoczęła inwentaryzacja źródeł ciepła. Ankieterzy, studenci Politechniki Warszawskiej, ruszyli w teren i zapukają do drzwi mieszkańców. Udział w ankiecie jest dobrowolny.

Im więcej opinii mieszkańców, tym lepiej dla realizacji założeń Podkowy w ramach przedsięwzięcia „Podkowa Leśna = Human Smart Town”.

– Ankieterzy będą odwiedzać mieszkańców oraz wypełniać ankietę w systemie ZONE (zgodnie z formularzami zatwierdzonymi przez Ministerstwo Rozwoju). Ankieterzy będą posiadać list rekomendacyjny od Burmistrza Miasta Podkowa Leśna oraz pismo z Politechniki Warszawskiej – podał magistrtat.

– Badanie jest dobrowolne. Liczymy jednak na Państwa zrozumienie i współpracę. Teraz inwentaryzacja może być sfinansowana ze środków projektu pn. „Podkowa Leśna = Human Smart Town”. Jeśli to się nie uda, w przyszłości, kiedy taka inwentaryzacja będzie obowiązkiem miast i gmin (obecnie trwają prace związane z ustawowym zobligowaniem samorządów do dostarczenia informacji na temat źródeł ciepła), za inwentaryzację będziemy musieli zapłacić ze środków finansowych miasta – z tych środków, które powinny być przeznaczone na inwestycje miejskie – dodał.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata