TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

04 2015

Podejrzani o kradzież w Podkowie wpadli w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku do 17 do 27 lat. Cała czwórka podejrzana jest o dokonanie kradzieży w podkowiańskim markecie. Osoby te jako prawdopodobnych sprawców przestępstwa rozpoznał przypadkowy świadek i wskazał je funkcjonariuszom.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kilka dni temu przed godz. 22.00 do policjantów pełniących służbę w pobliżu stacji paliw na terenie Grodziska podszedł mężczyzna, który informował, że w budynku stacji rozpoznał osoby podejrzane o kradzież w Podkowie Leśnej. Z jego relacji wynikało, że dwóch mężczyzn oraz dwie kobiety są wewnątrz i grają na automatach.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić ten sygnał i chwilę później zatrzymali do wyjaśnienia 17-letnią Annę S., 24-letnią Monikę Z., 20-letniego Damiana G. i 27-letniego Rafała S. W ramach dalszych czynności dochodzeniowych policjanci z posterunku w Podkowie potwierdzili, iż zatrzymani kilka godzin wcześniej zostali nagrani przez kamery monitoringu podczas kradzieży kosmetyków z podkowiańskiego sklepu. Właściciel placówki handlowej wycenił straty na 2 tys. zł.

Policjanci przeszukali auto, którym poruszali się podejrzani. Znaleźli w nim część rzeczy skradzionych w Podkowie oraz inne produkty pochodzące prawdopodobnie z innych miejsc. Dochodzeniowcy potwierdzają jeszcze niespójne informacje z zeznań całej czwórki i ustalają pochodzenie zabezpieczonych przedmiotów.

Wszystkim postawili zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi nawet pięć lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Grodzisk

kradzież podkowa2 kpp grodzisk kradzież podkowa3 kpp grodzisk

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.