TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

04 2015

Podejrzani o kradzież w Podkowie wpadli w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Podejrzani o kradzież w Podkowie wpadli w Grodzisku - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku do 17 do 27 lat. Cała czwórka podejrzana jest o dokonanie kradzieży w podkowiańskim markecie. Osoby te jako prawdopodobnych sprawców przestępstwa rozpoznał przypadkowy świadek i wskazał je funkcjonariuszom.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kilka dni temu przed godz. 22.00 do policjantów pełniących służbę w pobliżu stacji paliw na terenie Grodziska podszedł mężczyzna, który informował, że w budynku stacji rozpoznał osoby podejrzane o kradzież w Podkowie Leśnej. Z jego relacji wynikało, że dwóch mężczyzn oraz dwie kobiety są wewnątrz i grają na automatach.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić ten sygnał i chwilę później zatrzymali do wyjaśnienia 17-letnią Annę S., 24-letnią Monikę Z., 20-letniego Damiana G. i 27-letniego Rafała S. W ramach dalszych czynności dochodzeniowych policjanci z posterunku w Podkowie potwierdzili, iż zatrzymani kilka godzin wcześniej zostali nagrani przez kamery monitoringu podczas kradzieży kosmetyków z podkowiańskiego sklepu. Właściciel placówki handlowej wycenił straty na 2 tys. zł.

Policjanci przeszukali auto, którym poruszali się podejrzani. Znaleźli w nim część rzeczy skradzionych w Podkowie oraz inne produkty pochodzące prawdopodobnie z innych miejsc. Dochodzeniowcy potwierdzają jeszcze niespójne informacje z zeznań całej czwórki i ustalają pochodzenie zabezpieczonych przedmiotów.

Wszystkim postawili zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi nawet pięć lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Grodzisk

kradzież podkowa2 kpp grodzisk kradzież podkowa3 kpp grodzisk
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Najpierw biletomat, teraz supermarket... :D Pojemne kieszenie mieli, żeby wynieść ze sklepu kosmetyków za 2 tysie :D Niecałe 4000 mieszkańców a taka kryminogenna ta Podkowa Leśna, o co chodzi? :D
NaAdapterzeDaniel


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.