reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

02 2021

Pobierasz 500 plus? Złóż nowy wniosek


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPobierasz 500 plus? Złóż nowy wniosek - Grodzisk News


Od początku lutego można składać przez internet wnioski o "500 plus" na nowy okres świadczeniowy – od 1 czerwca do 31 maja następnego roku.


Wnioski można złożyć za pośrednictwem bankowości elektronicznej, systemu Empatia oraz platformy PUE ZUS. Aby złożyć wniosek w formie tradycyjnej, papierowej należy poczekać do 1 kwietnia. Wówczas wnioski będą przyjmowane w urzędzie na terenie zamieszkiwanej gminy. Dokumenty w formie papierowej będzie można także dostarczyć do urzędu za pośrednictwem poczty.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Warto się pospieszyć ze złożeniem wniosku o świadczenie wychowawcze, ponieważ złożenie go w kompletnej i prawidłowo wypełnionej formie na kolejny okres w terminie do 30 kwietnia oznacza przyznanie oraz wypłatę świadczenia za czerwiec maksymalnie do 30 czerwca tego roku.

W przypadku osób, które złożą wniosek po 30 czerwca prawo do świadczenia wychowawczego zostanie ustalone, a świadczenie wypłacone od miesiąca złożenia wniosku. Tylko złożenie wniosku do końca czerwca 2021 r. gwarantuje, że świadczenie wychowawcze zostanie wypłacone z wyrównaniem od 1 czerwca.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.