reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

05 2023

Po trzy punkty z Lechią Tomaszów. Ewentualne zwycięstwo na wagę złota


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiPo trzy punkty z Lechią Tomaszów. Ewentualne zwycięstwo na wagę złota - Grodzisk News


W piątek Pogoń meczem w Grodzisku zainauguruje 29. kolejkę piłkarskich zmagań w trzeciej lidze. Pojedynek z Lechią Tomaszów Mazowiecki idzie o wysoką stawkę, gdyż wygrana może znów przybliżyć czerwono-białych do walki o awans. Porażka natomiast, wyraźnie od tego celu grodziski zespół.


Dość niespodziewany remis z Pelikanem Łowicz w minionej kolejce i bolesna strata dwóch punktów na finiszu tamtego meczu zrzuciły Pogoń na trzecie miejsce w tabeli. Z 52 punktami grodziski zespół ma dwa „oczka” straty do liderującego LKS-u II Łódź i punkt do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W tej kolejce czeka nas jednak bezpośrednie starcie ŁKS-u ze Świtem, a to oznacza, że któraś z drużyn straci punkty. Z punktu widzenia Pogoni najkorzystniejszym rozstrzygnięciem byłby remis w Łodzi. Wówczas podopieczni Mateusza Dudka, przy zwycięstwie z Lechią Tomaszów, mogliby zrównać się punktami z czołówką klasyfikacji ligowej.

Najpierw jednak mecz z Lechią trzeba wygrać, a o to łatwo nie będzie, gdyż lechiści również jeszcze walczą o wysokie miejsce, mając tylko cztery punkty straty do Pogoni.

Atutem grodziszczan będzie własne boisko i doping kibiców. Początek spotkania 19 maja o godz. 18.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

O godz. 18.
Stf


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.