TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

05 2022

Po kolejny finał mistrzostw Polski. Kibicuj Bogorii w hali przy Westfala za darmo!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dartom Bogoria GrodziskPo kolejny finał mistrzostw Polski. Kibicuj Bogorii w hali przy Westfala za darmo! - Grodzisk News


Tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk są o krok od awansu do finału mistrzostw Polski po zwycięstwie w pierwszym pojedynku AZS AWFiS Baltą Gdańsk (3:2) mecz był jednak bardzo zacięty, więc dzisiejsze starcie zapowiada się nie mniej emocjonująco!


W drugiej parze półfinałowej obecny mistrz Polski Dekorglass Działdowo po bardzo wyrównanym meczu przegrał z Lotto Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz 2:3 Rewanż już dziś o 15.00 w Bydgoszczy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

 Zwycięzcy obu półfinałów zmierzą się ze sobą w wielkim finale LOTTO Superligi. W rywalizacji finałowej rozgrywany jest tylko jeden mecz. W zeszłym sezonie po tytuł mistrzowski sięgnął Dekorglass, który pokonał 3:1 w Gdańsku Bogorię. W tym sezonie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego walczą o ósmy tytuł najlepszej drużyny w kraju. 

Rewanż w naszej drużyny w grodziskiej hali przy Westfala zaplanowany został na niedzielę o godzinie 16. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Świetny sposób na emocjonujące niedzielne popołudnie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.