reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

02 2023

Plac zabaw za niecałe 340 tys. zł?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Plac zabaw za niecałe 340 tys. zł? - Grodzisk News


Aż 11 firm stanęło do przetargu dotyczącego przebudowy placu zabaw przy Przedszkolu nr 7 znajdującym się przy ul. Kopernika. Prawdopodobnie inwestycja będzie ponad 100 tys. zł tańsza niż zakładano.


Urząd zamierzał przeznaczyć na ten cel 450 tys. zł. Okazuje się jednak, że do realizacji zadania wyznaczy znacznie mniejsza kwota. Wczoraj (24 lutego) urzędnicy otworzyli oferty na przebudowę placu zabaw przy przedszkolu przy ul. Kopernika. Z 11 złożonych ofert aż siedem mieści się w zakładanym budżecie. Dwie z nich opiewają na około 340 tys. zł i prawdopodobnie tyle ostatecznie będzie kosztowała ta inwestycja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. W ramach zadania wykonawca zdemontuje zarówno istniejące zabawki, jak i nawierzchnię placu. W ich miejsce zainstalowane zostaną nowe urządzenia do zabawy dla dzieci, takie jak domek, dwie piaskownice, dwie potrójne huśtawki, dwie zabawki typu „sprężynowiec”, samochodzik, dwa zestawy zabawowe. Dodatkowo na całym terenie pojawi się nawierzchnia bezpieczna, dookoła będą też ławki do spoczynku dla opiekunów pilnujących dzieci.

Plac zabaw powinien być gotowy do końca maja.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Po co te informacje o przetargach i tak WIG-DAR wygra. Jak każdą budowę/ przebudowę w Grodzisku Mazowieckim.... Ludzie nie bierzcie w ogóle udziału w tych przetargach bo robią z Was debili. Już dawno jest wybrana firma.
Anka


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.