TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

05

04 2023

Piotr Chylarecki zwycięski w wyborach uzupełniających


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Niedzielne wybory uzupełniające do rady gminy w Żabiej Woli zakończyły się wygraną Piotra Chylareckiego. Nowo wybrany radny obejmie tym samym mandat w okręgu nr 15.


Okręg 15. obejmuje miejscowości: Siestrzeń, Władysławów i Przeszkoda. Gminna komisja wyborcza kilkanaście dni temu zakończyła rejestrację list kandydatów na radnych. Mieszkańcy mogli wybierać spośród dwóch pretendentów do mandatu żabiowolskiego radnego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Rywalem Chylareckiego w wyborach był Krzysztof Marczewski. Obaj kandydaci to mieszkańcy wsi Władysławów. Chylarecki ma 40 lat i został zgłoszony przez przez KWW SWP. 59-letni Marczewski startował z kolei z ramienia KWW Wspólne Dobro.

Elekcyjna rywalizacja między obu kandydatami była zacięta, bowiem Chylarecki wygrał z liczbą 57 głosów, podczas gdy na Marczewskiego oddano ich 53. Do urn poszło 111 z 370 mieszkańców uprawnionych do głosowania. Głosów ważnych oddano 110.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.