reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

01 2016

Piknik rodzinny odwołany z powodu manifestacji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Piknik rodzinny odwołany z powodu manifestacji - Grodzisk News


W związku z sobotnią demonstracją narodowców w Podkowie Leśnej nie odbędzie się zaplanowany na ten dzień piknik rodzinny organizowany przez mieszkańców. Jak podaje magistrat, organizatorzy zdecydowali się przełożyć imprezę w obawie o bezpieczeństwo uczestników pikniku.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Demonstracja ruchu narodowego chcącego wyrazić sprzeciw ?wobec zgody na umieszczenie w Polsce (między innymi w Ośrodku dla Cudzoziemców w Podkowie ? Dębaku) imigrantów z narzuconej kwoty przez UE?, od kilku dni budzi gorące emocje. Mimo iż Podkowiański samorząd nie chce u siebie takiego zgromadzenia, to musi jednak przygotować się na jego przyjęcie. Podkowianie obawiają się także o to, czy podczas przemarszu ulicami miasta obędzie bez incydentów zagrażających bezpieczeństwu.

? Mieszkańcy, którzy z własnej inicjatywy chcieli zorganizować piknik rodzinny początkowo zgłosili tę imprezę jako zgromadzenie, by mieć ochronę ze strony policji. Jednak biorąc pod uwagę doniesienia medialne a propos manifestacji, organizatorzy pikniku zdecydowali, że bezpieczniej i lepiej będzie po prostu go przełożyć ? mówi Artur Tusiński.

Manifestacja narodowców odbędzie się w godzinach 14.40?16.30. Uczestnicy zbiorą się przy skrzyżowaniu ul. Bluszczowej i Jana Pawła II, a następnie przejdą ul. Jana Pawła II, skręcą w ul. Akacjową i zakończą marsz przed podkowiańskim magistratem

💬︎   dodaj komentarz

To nie uchodźcy, mieszkający tam w lesie od lat, a nowe pokolenie gangsterów z Pruszkowa, co szukając kozła ofiarnego i z zazdrości do przyjaznego klimatu życia urządza najazd na Miasto-Ogród, zakłóca życie mieszkańców. Hańba, że takie organizacje są legalne. Szkoda, że tej decyzji sądu nie nagłośniono wcześniej, mieszkańcy Podkowy mogliby liczyć na wsparcie kontr-demonstrantów, a tak, bronić przed tymi bandytami będzie musiała tylko policja. "Podziękujmy" za przemowy typu "pierwotniaki i pasożyty". Wstyd mi, że tak się w naszym kraju porobiło. Dajcie spokój Podkowie i Ludziom!

KKE
23-01-2016 01:12

http://web.archive.org

KKE
23-01-2016 01:38

http://podkowalesna.pl

KKE
23-01-2016 01:41

pokaż wszystkie komentarze (5)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.