16 01 2020

Pies wyrzucony na stawach w Musułach. „Był związany i zakrwawiony”

16.01.2020, godz.: 09:36
Pies wyrzucony na stawach w Musułach. „Był związany i zakrwawiony”
fot. Facebook/Fundacja Pegasus

Dramatycznego znaleziska w podgrodziskich Musułach dokonali pracownicy Fundacji Pegasus. Ściągnęli z brzegu stawu związanego psa w worku. Zwierzę było zakrwawione. Sprawa będzie miała dalszy ciąg.

– Szukamy sprawcy! Wyciągnęliśmy z brzegu stawu w Musułach małego, młodego psiaka. Był zawiązany w worku! Cały w dredach, odchodach, błocie, z krwią z pyska, odbytu. Przerażony, spanikowany, piszczący przy dotyku głowy, a jednocześnie chowający się w ciało człowieka Jest teraz w klinice dla zwierząt. Jeśli ktoś ma jakieś informacje, które pomogą odtworzyć, co się wydarzyło prosimy o wiadomości – napisali pracownicy na facebookowym profilu fundacji.

– W tej sprawie napisał do nas zresztą sołtys Musuł. Psa znalazły osoby z fundacji Pegasus w Musułach przy ulicy Folwarcznej na stawach. Dzisiaj sprawę zgłaszam na policję i w urzędzie gminy. Co do podejrzeń nic nie wiemy, monitoring który jest tam zainstalowany raczej nic w tej sprawie nie da – mówi nam Jakub Golik.

Do sprawy będziemy wracać.

💬︎ 3

Dodaj Komentarz

3 odpowiedzi na “Pies wyrzucony na stawach w Musułach. „Był związany i zakrwawiony””

 1. Arielka pisze:

  Dlaczego tą sprawą nie zajmie się policja z Grodziska?

 2. Ewa Maria pisze:

  To mogl zrobic jakis zwyrodnialec i mam nadzieje, ze bedzie szybko zlapany i ukarany, a ta biedna psinka wroci do zdrowia i ktos z wielkim sercem przygarnie ja i da taki dom ,by wynagrodzic biedakowi doznane krzywdy …

 3. Magda pisze:

  Boze hak dibrze ze biedactwo przezylo 😣
  Związany w worku???
  Pamietam takiego skurwiela z tv sprzed prau lat ktory utopil swojego psa w twn sposob😭 dostał od ” Wymiaru Sprawiedliwosci” karę prac spolecznych😰

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.