15 09 2020

Pięciu zatrzymanych z narkotykami

15.09.2020, godz.: 09:44
Pięciu zatrzymanych z narkotykami
Fot. KPP Grodzisk Maz.

W miniony weekend policjanci z Grodziska zatrzymali pięć osób, przy których znaleźli narkotyki. Wśród nich był nieletni oraz osoba poszukiwana.

Do zatrzymań doszło w ostatni weekend. Pierwsze miało miejsce w Podkowie Leśnej w piątek około godz. 23.00, kiedy to podczas kontroli, policjanci znaleźli o 20-latka marihuanę. Półtorej godziny później w jednej z podgrodziskich miejscowości funkcjonariusze sprawdzili mężczyznę siedzącego w samochodzie. Okazało się, że 25-latek miał przy sobie kilka porcji suszu. Kilkanaście minut później doszło do kolejnego zatrzymania. – Na ul. Żyrardowskiej funkcjonariusze zatrzymali do kontroli auto, którego kierowca jechał bez włączonych świateł. Podczas kontroli podejrzanie zachowującej się 36-letniej pasażerki mundurowi znaleźli porcję marihuany w jej puderniczce – opisują policjanci z grodziskiej komendy.

W sobotę około godz. 16.00 w Milanówku policjanci zauważyli 48-letniego mężczyznę, który obserwował okolicę z samochodu. Zdecydowali się go skontrolować, w schowku auta było ukryte zawiniątko z amfetaminą. Ponadto okazało się, że był on poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Szczytnie. W nocy z soboty na niedzielę policjanci interweniowali przy ul. Świerkowej w Podkowie Leśnej, gdzie cztery osoby zakłócały porządek. W bagażu 16-latka znaleziono opakowania z marihuaną, metaamfetaminą i mefedronem. Nieletni właściciel narkotyków trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Warszawie.

Wszystkie narkotyki zostały zabezpieczone, a ich właściciele usłyszeli już zarzuty. Decyzję w sprawie zatrzymanego 16-latka podejmie sąd rodzinny i nieletnich.

Za posiadanie narkotyków można nawet na trzy lata trafić do więzienia.

💬︎ 2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Pięciu zatrzymanych z narkotykami”

  1. Josk_crew pisze:

    Zalegalizować Marihuanę to wtedy Państwo będzie bogatsze i będzie mniej przestępców!!!!!!!

  2. mieszkaniec pisze:

    Brawa dla grodziskiej Policji. Śmieci jest jednak na ulicach znacznie więcej… Dobrze o tym wiecie, nawet często wiecie kto i co… Odwagi i zdecydowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.