reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

02 2023

Odpowie za kradzież palet


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP OstródaOdpowie za kradzież palet - Grodzisk News


52-latek został zatrzymany za kradzież sześciu drewnianych palet oraz jednego soku. Mężczyzna wyniósł te przedmioty z jednego ze sklepów na terenie Błonia.


W godzinach popołudniowych do komisariatu w Błoniu wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży w jednym ze sklepów. Na miejscu policjanci zastali pracownika ochrony sklepu oraz podejrzanego o popełnienie przestępstwa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak się okazało, 52-latek chciał wynieść z placówki handlowej sześć palet i sztukę soku, a całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Mężczyzna został zatrzymany.

52-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kradzież można nawet na pięć lat trafić do więzienia. Nadzór nad tym postępowaniem prowadzi grodziska prokuratura.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

6 palet? 30zł sztuka, straty 200zł i do więzienia gościa? w normalnym kraju dostał by tydzień prac społecznych i koniec;ale nas stać, najwyżej nie starczy na edukację, kulturę i inne

Ada
13-02-2023 15:03

Niestety...się zgadzam:((( To dla mnie niepojęte że w tak biednym kraju jak nasz nie ma prac społecznych zamiast kratek. Dodatkowo za kratkami powinny byc prace przymusowe, na torach czy przy czyszczeniu rowów a wypracowane pieniądze na domy dziecka czy wioski dziecięce.

wojak33
14-02-2023 08:13

Kaucja za palety często przekracza 100 zł za szt

Michal
16-02-2023 19:13
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.