reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

02 2023

Odpowie za kradzież palet


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP OstródaOdpowie za kradzież palet - Grodzisk News


52-latek został zatrzymany za kradzież sześciu drewnianych palet oraz jednego soku. Mężczyzna wyniósł te przedmioty z jednego ze sklepów na terenie Błonia.


W godzinach popołudniowych do komisariatu w Błoniu wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży w jednym ze sklepów. Na miejscu policjanci zastali pracownika ochrony sklepu oraz podejrzanego o popełnienie przestępstwa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak się okazało, 52-latek chciał wynieść z placówki handlowej sześć palet i sztukę soku, a całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Mężczyzna został zatrzymany.

52-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kradzież można nawet na pięć lat trafić do więzienia. Nadzór nad tym postępowaniem prowadzi grodziska prokuratura.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

6 palet? 30zł sztuka, straty 200zł i do więzienia gościa? w normalnym kraju dostał by tydzień prac społecznych i koniec;ale nas stać, najwyżej nie starczy na edukację, kulturę i inne
Ada


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.